כביש 57 עוקף כפר יונה – פנייה אל שרת התחבורה ואל ראש הממשלה

"כביש 57 עוקף כפר יונה" הוא כינויו של מקטע דרך באורך של קילומטרים בודדים. לאחר שיבוצע – יסיט הכביש את הדרך הארצית מהמרחב האורבאני של כפר יונה. בכך תופחת התנועה העוברת בתוך היישוב, ובכך ייתכן שתוקל מעט בעיית הפקקים, ובכך הסיכון לקרות תאונה קטלנית בצמתים הרבים שעל רחוב העצמאות עשוי להיות מופחת, ובכך יתאפשר שחרורו של רחוב העצמאות לטובת פיתוחו כמרכז עסקים ראשי עירוני, ובכך צפויה להיפתר בעיית עומסי התנועה שחווים תושבי שכונת גבעת אלונים.

הביצוע של הכביש הזה מתעכב מזה שנים ארוכות, ללא הצדקה אמיתית; ולהבנתנו – ניסיונות העירייה לקדם את הדברים מול הגורמים הרלוונטיים עדיין לא נשאו פרי. לכן, פנינו בעצמנו לשרת התחבורה ולראש הממשלה, בבקשה שביצוע הכביש יחל ללא דיחוי.

העתק מהפנייה זמין לעיון בעמוד המסמכים כאן באתר. לאחר שיתקבל מענה – נעדכן בדבר.

קרדיטים

בעמוד זה נעשה שימוש בתמונות או תצלומים אשר נוצרו על ידי צדדים שלישיים והותרו לשימוש ברישיון חופשי. אנו מקפידים לשמור על הזכות המוסרית של היוצרים, נותנים להם קרדיט ומפנים להלן אל הקישורים שבהם ניתן למצוא את התמונות או התצלומים במקור.

Image by vector4stock on Freepik

לפעמים גם אנחנו טועים

אנחנו עושים מאמצים לדייק במידע שאנחנו מפרסמים, ומפעילים גם בקרה וגם ביקורת עצמית. אבל ככל שנרצה להימנע מטעויות, לפעמים הן קורות. אם מצאתם טעות בטקסט הכתוב בעמוד זה, נודה לכם אם תעדכנו אותנו. אנו נבחן את הדברים בתשומת הלב המרבית. ליצירת קשר באמצעות מייל לחצו כאן.

2 מחשבות על “כביש 57 עוקף כפר יונה – פנייה אל שרת התחבורה ואל ראש הממשלה”

  1. צריך לפתוח במאבק מאורגן של תושבי הכפר תחת איזה עמותה או אירגון מסודר ואמין שיקבל תרומות מהתושבים ולצאת למאבק חריף שיכלול הפגנות בתוך צומת בת ליד

  2. קשה לי להאמין שתצליחו לשכנע שצריך לבצע את הכביש הזה. אבל כל הכבוד עלה ניסיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *